Svetlo v tme
Služby

Služby

Ak dostanete od majstra sveta v kulturistike naservírovaný jeho jedálniček a zoznam cvikov, ktoré vykonáva, tak Vám to nezaručí dosiahnutie úspechu v kulturistike.

Každý sme jedinečný.

Sme inak fyzicky aj mentálne disponovaný. Preto je dôležité pracovať s každým ako s individualitou a s rešpektom k jeho životu a presvedčeniam. Je množstvo vecí, ktoré si neuvedomujeme, ale sú skryté v našom podvedomí. To je dôvod prečo s nimi na vedomej úrovní nedokážeme pracovať a efektívnejšie sa rozvíjať. Moje sedenia sú zamerané práve na odhalenie týchto skrytých rezerv.

Ak teda cítite, že nevyužívate svoj potenciál podľa svojich predstáv, tak ste na správnom mieste na ceste za vaším lepším “JA”.

Pre koho sú vhodné moje služby?

V prvom rade je dôležitá Vaša chuť niečo zmeniť a odhodlanie to potom aj vykonať.

Nie som rýľ, ktorý porýľuje Vašu záhradu. No miesto toho, aby ste pracovali holými rukami, si ma zoberiete na pomoc a dokážete účinnejšie zveľadiť svoju mentálnu záhradu.

  • Vy – riešite životné otázky, vzťahové problémy, nepodávate dostatočnú výkonnosť v práci, hľadáte nové výzvy, chcete dosiahnuť svoje ciele alebo vidíte ďalší priestor pre Váš rast? Spolu to zvládneme.
  • Manažéri a podnikatelia – cítite, že chcete rozvinúť niektoré svoje nápady alebo máte pocit, že existujú medzery, ktoré sa dajú zaplniť napr.: v komunikácii? Potrebujete sa zlepšiť v riešení krízových situácií? Hľadáte rovnováhu medzi Vašim pracovným a súkromným životom? Dohodnite si stretnutie.
  • Tréneri – máte pocit, že nevyužívate potenciál svojho mužstva, hľadáte nové tréningové metódy, uvažujete nad zmenou prístupu alebo chcete zefektívniť svoj tréning? Rád Vám pomôžem.
  • Športovci – trápi Vás výkonnosť, tréningové nasadenie, nastavenie na súťažný výkon, prípadne máte pocit, že nevyužívate svoj potenciál naplno? Som tu pre Vás.
  • Pokroví hráči – nedosahujete výsledky podľa Vašich predstáv, nemáte ciele alebo ich máte zle nastavené, máte problémy s TILTOM, vyhorením, prípadne iné problémy s mentálnou stránkou hry? Kontaktujte ma.
  • Umelci – hľadáte inšpiráciu, prípadne ďalšie možnosti tvoriť? Stretnime sa.

Ako prebieha naše stretnutie?

Dôležité je, aby ste sa cítili príjemne.

  1. Na začiatku sa porozprávame o tom aké sú Vaše ciele.
  2. Následne si naplánujeme prvé stretnutie.
  3. Sedenia sú dôverné a všetky informácie a detaily stretnutia sú len medzi mnou a klientom.

Prvý kontakt

15 minútové sedenie za účelom definovania potrieb a očakávaní.

Bezplatne

Sedenie

Skontaktujme sa z pohodlia domova online cez Skype, Meet, Zoom, prípadne si dohodnime osobné stretnutie.

Cena za sedenie je individuálna*

*individuálna – odvíjajúca sa od klientových možností a jeho spokojnosti so sedením.

Kontaktujte ma

Ak máte záujem o moje služby. Kontaktujte ma buď telefonicky +421 905 34 68 16, alebo mi napíšte správu do kontaktného formulára nižšie a ja Vás budem kontaktovať.

O ktorú službu máte záujem ?
Budem rád, ak mi v správe napíšete niečo o sebe